made in Poland for love with love
Język PL EN

Prawa Autorskie

Wszystkie zdjęcia i teksty umieszczone w serwisie są własnością firmy Mclix - Maciej Jarosz i są chronione prawem autorskim.

 

Kopiowanie i używanie zdjęć bądź ich fragmentów  bez naszej zgody jest zabronione. Informujemy również, że takie praktyki jak: modyfikacja zdjęć, włączanie części lub całości do innej fotografii, wykorzystanie dowolnego fragmentu zdjęcia bez względu na użytą technikę (skanowanie, fotografia, kopiowanie cyfrowe lub link do innego zdjęcia) są nielegalne i będziemy je egzekwować sądownie.

 

Zdjęcia mogą być wykorzystywane jedynie we własnym sklepie internetowym celem prezentacji produktów 7heaven. Wykorzystanie zdjęć na zewnętrznych stronach/portalach jest możliwe jedynie przez powiązanie ze sklepem klienta.

 

Istnieje możliwość udostępnienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości do druku jedynie pod warunkiem promocji marki 7heaven, zamieszczenia logo i akceptacji projektu z naszej strony.

7heaven to marka wyjątkowa, która nie podąża za trendami, lecz je kreuje.  Nasze modele są przystępne cenowo przy zachowaniu najwyższej dbałości o szczegóły. Bielizna i dodatki tworzone są z prawdziwą pasją z najwyższej jakości materiałów pochodzenia głównie europejskiego. Cała kolekcja bielizny szyta jest w Polsce.

Pobierz katalog (PDF)