made in Poland for love with love
Język PL EN

Marka 7heaven

7heaven to marka wyjątkowa, która nie podąża za trendami, lecz je kreuje.  Powstała w 2014 roku w pełnej energii stolicy Polski, Warszawie. Marka 7heaven była odpowiedzią na szybko zmieniający się polski rynek bezpruderyjnej, seksownej bielizny.

 

Na tym fundamencie zdecydowaliśmy się zbudować markę bielizny erotycznej, łączącej w sobie zmysłowość, wyrafinowanie, ale też i ponadczasowy styl i elegancję.

 

Nasze kolekcje dobrze oddają tą ideę - modele są odważne, wyjątkowe, ale zawsze wytworne i z klasą. Odzwierciedlenie tych pozornych sprzeczności i ich synergię można odkryć w naszych kolekcjach, dzięki czemu kobieta może poczuć się odważnie, dominująco i pewnie.

 

 Bielizna i dodatki tworzone są z prawdziwą pasją z najwyższej jakości materiałów pochodzenia głównie europejskiego,  przy  zachowaniu najwyższej dbałości o szczegóły. Cała kolekcja bielizny szyta jest w Polsce.

 

Obecnie marka 7heaven dostępna jest na ponad 20 krajach na całym świecie, cały czas dynamicznie podbijając kolejne rynki.

 

Twórcy marki 7heaven doskonale wiedzą o tym, że każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo. Większości modeli składa się z wieloelementowych zestawów, uzupełnianych pończochami lub gustownymi akcesoriami, tworząc wyjątkową, niepowtarzalną całość.  Wszystkie produkty  pakowane są w ekskluzywne pudełko ze zdjęciem oraz logo naszej marki.

 

7heaven – it's good to be bad